תמיכה טכנית

אצלנו ב- Site-4me מאמינים שהמוצרים שלנו איכותיים וטובים. אנו מאמינים שכל אחד יכול לבנות לעצמו אתר בקלות ובפשטות ללא כל בעיה, ללא ידע מיוחד נוסף.

כדי לעזור ולתמוך בתהליך בניית האתר האוטומטי, תהליך שאנו מאמינים, יכול להיות קצר, קולע ופשוט, ישבנו וכתבנו הרבה מאוד קבצי עזרה וחשבנו על כל מני בעיות שיכולות לצוץ.

מוצרינו עברו בדיקות איכות רבות ומקיפות, יכול להיות מצב שנוצרה תקלה עליה לא חשבנו ולא בדקנו. נשמח אם תשתף/י אותנו.

בדף הזה ניתן למצוא בעיות שאולי קרו לך ונתקלת בהן, להלן פתרונות לבעיות נפוצות.

 

מחקתי/שיניתי את שמות הכפתורים וסדרם אך באתר לא השתנה דבר.

כדי לדעת האם שינית את השמות של הכפתורים כראוי, צריך לבדוק האם השמות מופיעים ב"מנהל האתר" תחת "כפתורים עליונים" או "כפתורי צד".
אם כן, צריך ללחוץ על הכפתור של ה"דלת" כדי לבצע אתחול לאתר.
אם לא, צריך להזין מחדש את השמות לכפתורים הרצויים:

  1. להקפיד לסמן בצד, איזה כפתור רוצים לערוך.
  2. לשנות את שם הכפתור ותפקידו.
  3. ללחוץ על כפתור "העפרון" לשמירה.
  4. בסיום העבודה ללחוץ על ה"דלת".

מחיקה מתבצעת בתהליך דומה:

  1. להקפיד לסמן בצד, איזה כפתור רוצים למחוק.
  2. ללחוץ על כפתור "-" למחיקה.

בסיום העבודה ללחוץ על ה"דלת".


הוספתי אלבום תמונות, אך באתר הוא אינו מופיע.

כדי לדעת, אם עלו התמונות לאתר, ב"מנהל האתר" נא להכנס ל"ניהול תמונות".

בדף זה מופיעות שתי רשימות תמונות, הראשונה – תמונות שנמצאות בדפים מסויימים שהוגדרו כ"דף טקסט עם תמונה". השנייה – רשימת התמונות שמופיעות תחת אלבומים שונים.

צריך לראות אם התמונות מופיעות ברשימה השניה. אם חסר להן שם לאלבום – הן לא יופיעו באתר. צריך להכנס שוב ל"העלאת אלבום תמונות", להעלות תמונה אחת בודדת וללחוץ על "כאן" כשההעלאה מסתיימת.

למלא את שם האלבום ותיאורו. כל התמונות שאין להן אלבום יוספו לאלבום הזה.

ניתן למחוק תמונות מיותרות באמצעות "ניהול תמונות".

אם לא מופיעות התמונות ב"ניהול תמונות", צריך להעלות אותן מחדש. נא ללחוץ על "העלאת אלבום תמונות", להעלות את רשימת התמונות וכשמסתיימת ההעלאה, ללחוץ על "כאן" כדי לרשום שם לאלבום.

העלתי תמונה לדף ואני רוצה להוסיף/להחליף/למחוק את התמונה.

כדי למחוק את התמונה לגמרי מהדף, כך שהדף יהיה נטול תמונה לחלוטין, צריך להכנס ב"מנהל האתר" לאפשרות "עדכון כפתורים עליונים" או "עדכון כפתורי צד" ולשנות את סוג הדף מ"דף טקסט עם תמונה" ל"דף טקסט".

התמונה תמחק מהדף לאחר לחיצה על עדכון באמצעות עפרון ולאחר מכן, לחיצה על ה"דלת". צריך ללחוץ על כפתור ה"דלת" בסיום העבודה.

כדי להחליף את התמונה הקיימת בתמונה אחרת, צריך להכנס ל"מנהל האתר" לאפשרות "ניהול תמונות", ללחוץ על ה"+" ולאחר מכן לבחור את הדף שבו רוצים להחליף את התמונה. בוחרים תמונה אחרת במקום הקיימת ומעלים לאתר באמצעות כפתור "הוסף". צריך ללחוץ על כפתור ה"דלת" בסיום העבודה.

אם ברצונך להוסיף תמונה לדף, שלא היתה בו תמונה מההתחלה. צריך לעדכן את סוג הדף ב"מנהל האתר", "עדכון כפתורים עליונים" או "עדכון כפתורי צד" ולשנות את סוג הדף מ"דף טקסט" ל"דף טקסט עם תמונה". צריך ללחוץ על כפתור ה"דלת" בסיום העבודה. לאחר מכן, צריך להכנס ל"מנהל האתר" לאפשרות "ניהול תמונות", ללחוץ על ה"+" ולאחר מכן לבחור את הדף שבו רוצים להחליף את התמונה. בוחרים תמונה ומעלים לאתר באמצעות כפתור "הוסף". צריך ללחוץ על כפתור ה"דלת" בסיום העבודה.

העלתי תמונה לדף אך היא לא מופיעה בו.

כל השינויים שאנו עושים, נשמרים בשרת אך לא מועלים לאתר באופן מיידי.

כדי לסיים את הפעולה ולשנות הכל באתר, חייבים לעשות שתי פעולות, האחת לשמור באמצעות כפתור ה"עפרון" ולאחר מכן, כשסיימנו את כל העבודה בנושא המסויים – ללחוץ על כפתור ה"דלת". כפתור ה"דלת" גורם לאתר להתאתחל ולהעלות את השינויים שנערכו באתר ונשמרו.

אם התמונה אכן עלתה (ניתן לבדוק ב"מנהל האתר", תחת "ניהול תמונות"), כל מה שנותר הוא ללחוץ ב"ניהול תמונות" על כפתור ה"דלת" ולהמתין לתוצאה.

הטקסט שהעלתי לאתר לא נראה טוב ומקצועי. מה לעשות?

השקענו הרבה מאוד זמן ומחשבה כדי לגרום לאתר להיות מעוצב בצורה יפה ומקצועית, לכן חסכנו לך את הטרחה והמחשבה על איזה צבעים להשתמש כדי להבליט וכיצד לעצב את הטקסט באתר.

אין צורך לחשוב על גופנים (פונטים), מאחר וזהו אתר אינטרנט, הוא מוגבל לגופנים שנמצאים בשימוש ברוב המחשבים. קו תחתי מציין קישור לדף נוסף או אתר אחר. טקסט נטוי לא נראה כל כך טוב על חלק מהמסכים (מתקבל קצת קטוע) וטקסט מודגש מתקבל בשמחה.

הדרך הפשוטה לעצב את הטקסט בצורה יפה ומקצועית, היא לכתוב את הטקסט בצורה רגועה על גבי מחשב, להשתמש במעבד התמלילים המועדף עליך (אנחנו מעדיפים Microsoft Word) ופשוט לכתוב. לא לחשוב על שורות ריקות ומתי לרדת שורה, לא לחשוב כמה טקסט צריך, פשוט למלא את הדף באופן חופשי למדי.

כדאי ומומלץ לכתוב הרבה טקסט כי ככה הדרוג שלך עולה במנועי החיפוש ומופנים אליו יותר גולשים. אתר עם הרבה טקסט מושך אליו יותר גולשים – זו עובדה. כדאי להדגיש מילים או צירופי מילים שאמורות לקדם אותך במנוע החיפוש, למשל מילות החיפוש שלך (אם רופא: להדגיש מילים כמו רופא, מומחה, מרפאה וכן הלאה).

לשמור על פסקאות – פשוט לא להוסיף Enter אחרי כל משפט. לתת למשפטים להערם לערימה ולהבנות כפסקה. לשמור על כותרות ולהשתמש בכלי הכותרות (להסבר נוסף ללחוץ כאן).

חשוב מאוד!

אסור להעתיק טקסטים ותמונות מאתרים אחרים. תמיד כדאי להשתמש באורגינל שלך.

התמונות שלי לא נראות מקצועיות במיוחד. מה לעשות?

אנו ממליצים, תמיד לפנות לבעל מקצוע שיצלם את העסק/המוצר שלך.

אנו מודעים שלפעמים זה לא יוצא ולא מתאים ולא מצליח ולא בתקציב וכן הלאה, לכן אנו ממליצים להשתמש בתוכנות עריכה כדי לחתוך את התמונה כדי להבליט את החשוב בה ולהסיר את המיותר. להבהיר, להוסיף צבע וליפות. כדי לעשות זאת, אנו ממליצים על שימוש בתוכנה חינמית מקצועית מאוד בשם Picasa שניתן ללמוד בקלות ולעשות איתה דברים מאוד יפים.

להסברים נוספים, אנו ממליצים לקרוא ולצפות בסרטוני הדרכה באתר youtube. אצלנו ניתן להצטרף להדרכה בנושא. כדאי לבדוק את הנושא כאן.

אצלנו ניתן לקבל שירותי צילום לעסק. השירות כרוך בתשלום נוסף. נא ללחוץ כאן אם ברצונך להשתמש בשירות זה.


העלתי תמונת לוגו לאחד הדפים ולא רואים אותו. מה לעשות?

לדפים ולאלבומי התמונות, ניתן להעלות תמונות מסוג jpg בלבד. לא ניתן לצפות בתמונות שאינם מתוייגות כ-jpg. אם תמונה מסויימת אינה עולה לאתר, לוגו או כל תמונה אחרת, כנראה הסיומת שלה אינה jpg.

אנו ממליצים למחוק את התמונה ("מנהל האתר" -> "ניהול תמונות") ולהעלות תמונה אחרת במקומה, תמונה שהסיומת שלה jpg.


איך לעשות תמונת לפני-אחרי?

יש כמה אפשרויות ליצור תמונת לפני אחרי. הראשונה, להשתמש בתוכנה מקצועית, כגון Photoshop או Picasa או אחרות, פשוט לשים את שתי התמונות זו לצד זו ולשמור. רצוי ששתי התמונות יהיו בגודל זהה כדי לקבל תמונה יפה ואיכותית.

כדי להקל על לקוחותינו, יצרנו כלי ליצור תמונה לפני-אחרי. לוקחים שתי תמונות, רצוי בגודל זהה. בתוך "מנהל האתר" בוחרים באפשרות "לפני-אחרי". מוסיפים את שתי התמונות במקומות המסומנים ויוצרים תמונה. ניתן ליצור כמה תמונות שרוצים.

בסיום העבודה, לוחצים על ה"דלת". ממלאים את שם האלבום – אחרת לא יראו את התמונות באתר.


רשמתי את האתר במנועי החיפוש אך אינני מקום ראשון ואני לא רואה את האתר שלי בכלל באינטרנט. מה לעשות?

מדי יום מוקמים באינטרנט כמה מיליוני אתרים. מנועי החיפוש סורקים את האינטרנט מדי יום ומעדכנים את הרשימות שלהם.

כל אתר מקבל דירוג לפי המילים הרשומות בו. מנועי החיפוש סופרים את כמות המילים ומעדכנים את רשימות החיפוש שלהם בהתאם. ככל שבאתר מסויים יהיה מקבץ מילים טוב יותר, ככה הדירוג יהיה גבוה יותר. אך זה לא מספיק. לא מספיק שיהיה מקבץ מילות חיפוש טוב. צריך עוד כמה דברים.

צריך תנועה לאתר של אנשים, צריך שהאתר יהיה מקושר לכמה שיותר אתרים אחרים, זאת אומרת רשום בכמה שיותר אינדקסים, בלוגים, אתרים חברתיים.

ניתן לעשות שירותי החלפה, אתה תרשום אצלי ואני ארשום אצלך. ככה שאם יש לך חברה או חברה בעלי אתר, Facebook או בלוג, תבקש/י להוסיף את האתר שלך והוסף/י את של החבר אלייך, שניכם מרוויחים מהעניין.

חוץ מזה, משתמשים גם בקישורים בתוך האתר. אם בונים את האתר באופן תקין, זאת אומרת שכל דף בעל נושא אחד, עם מילות חיפוש מתאימות שמופיעות בו, ניתן להשתמש בו כדף נחיתה, זאת אומרת דף המרכז נושא מסויים ומנועי החיפוש רואים בו דף ראשון בנושא.

חשוב לציין ששימוש במילים חוזרות על עצמן או במילים הצבועות באותו צבע של הרקע או כתיבת מילים ללא קשר משפיעות אף הן על קידום האתר. מנועי חפוש מדרגים אתרים כאלה בניקוד שלילי, ניקוד נמוך, אז לא כדאי לנסות לרמות.

בתחתית הדף, כדאי לכתוב קישורים לדפי האתר כך שכל קישור מציין את מילות החיפוש המתאימות לדף. כדאי לעשות רשימה ולבדוק איזה מילים רוצים שימצאו אותך כי אי אפשר להיות ראשון בכל הצירופים, תמיד יהיה אתר שיותר טוב במילים שאין לך באתר.

כדאי למקד את החיפוש לאיזור, למשל: "עורך דין בצפון", עורך דין בצפת", "עורך דין בטבריה".

אפשרות נוספת לקידום האתר, מבלי להכנס לכל העניין של הטקסטים, ניתן לפרסם בתשלום בכל מני אתרים את האתר שלך בתשלום. האפשרות הטובה ביותר, פרסום במנוע החיפוש Google.

חשוב לזכור!

ישנן חברות המתמחות בקידום אתרים, SEO. ניתן לשכור שירותים אלה ולקדם את האתר. גם אנו מספקים שירותי קידום אתרים ללקוחותינו. נא ללחוץ כאן כדי להוסיף שירות שכזה. השירות ניתן בתשלום.


השתמשתי בסימני גרשיים ומרכאות והם נעלמו

סימני המרכאות והגרשיים הם סימנים שמורים בשפות התכנות ולעיתים, כדי למנוע תקלות, התוכנות על השרתים מחליפים את הסימנים הללו בסימנים אחרים, למשל /'.

כדי למנוע את השימוש בסימנים הלא ברורים, אנו ממליצים לכתוב בכל מקום בו מופיע סימן גרש או מרכאות את הקודים הבאים:

"

"

"

מרכאות

'

 

'

גרש

‘

‘

גרש נטיה לשמאל

’

’

גרש נטיה לימין

פשוט מעתיקים ומדביקים את הקוד הרשום בטבלה במקום בו בדר"כ היה צריך להיות סימן.