הדרכה

צוות אתר Site-4me, אתר בשבילי, שמחים לברך אותך על הצטרפותך אלינו ואל מערכת בניית האתרים האוטומטיים שלנו.
המערכת שלנו מיועדת לתת מענה מהיר וקל לעיצוב ובניית אתר מקצועי בצורה קלה ונוחה מבלי ל"הוציא את המיץ".

המערכת שלנו בנויה כך, שברגע שסיימת להזין את הנתונים שלך והשלמת את הקנייה, המוצר מוכן עבורך. אתר יפה ומקצועי, נוח קל ופשוט לשימוש, גם לשימוש אנשים שלא כל כך מסתדרים או מכירים מחשבים באופן כללי.
אבל, כמו כל מערכת או תוכנה, חייבים גם להכיר את המערכת שלנו על מנת להפיק ממנה את המקסימום, אתר מקצועי ונוח לשימוש.
כדי לעזור ולהדריך אותך בהפעלת האתר שרכשת, יצרנו את קבצי העזרה וההדרכה. חלקם יופיעו גם במהלך הזנת הנתונים באתר. בכל מקום בו יופיע סימן העזרה שלנו "?", ניתן ללחוץ ולקבל עזרה מידית, כיצד להזין הנתונים בצורה נכונה לתוך האתר.

בשלב זה, אנו רוצים להזכיר מספר דברים חשובים:

אין צוות Site-4me אחראי על שימוש לא תיקני באתר.

כל ניסיון להזנת נתונים שלא לפי ההוראות, יכול לגרום נזקים לאתר שרכשת ועל כן כדאי תמיד להתחיל בפניה נקודתית לקובץ העזרה הנמצא על דף ההזנה.

שם המשתמש והסיסמא שהזנת בתחילת דרכך אצלנו, בזמן רכישת האתר, הינם אישיים, סודיים ולא ניתנים להעברה מצידנו. אם שם המשתמש והסיסמא יועברו על ידיך לגורם נוסף, ילד/ה, שכן, חבר/ה, מכר או כל אדם אחר, יוכל הגורם השלישי לרכוש בשמך מוצרים נוספים, למחוק, לשנות ולערוך את האתר כרצונו, ללא הודעה או יכולת לשחזור מצידנו. לכן, אנו ממליצים לא להעביר את שם המשתמש והסיסמא לאיש.

קבצי העזרה המצויים באתר, הם בשבילך ולנוחיותך. הם בגדר של המלצה לשימוש נכון למעט, המלצה על שימושים בתוכנות מתקדמות, שירותים של חברות חיצוניות או שירותים נוספים של Site-4me. ההמלצות באתר הם באחריותך בלבד.

אין Site-4me אחראית על כל שימוש במידע לרעה או בצורה לא תקנית.

המידע הוא לנוחיות ולצורך הקניית ידע ראשוני או נוסף כדי לעזור ולהפוך את השימוש באתר לקל יותר ונוח יותר.
תשלומים נוספים לחברות אחרות בגין שירותי פרסום, קידום, עיצוב, מיצוב, תשלומים בכרטיסי אשראי, שיווק והמלצות הוא תחת אחריותך בלבד ומול החברה המספקת את השירותים, לפיכך, Site-4me אינה מקבלת תשלומים ו/או תקבולים ותגמולים מחברות האחרות.

Site-4me אינה אחראית על כל נזק שייגרם ע"י גורם שלישי שאינו תחת פיקוחה.

קנית? יופי! ככה מתחילים!

מילאת את הפרטים והשלמת את הקניה ועכשיו קיבלת אתר ריק מתוכן ותמונות ובעצם ממתין לך להזנת כל התוכן לאתר. באפשרותך לבחור איזה דפים נדרשים לך. אין הכרח להשתמש בכל סוגי הדפים באתר.

השלב הראשון, נבין איזה דפים ניתן להכין.

כרגע, קיימים שמונה (8) סוגי דפים באתר:
 1. דף טקסט - דף להזנת מידע באתר. ניתן לייצר כמה דפי מידע שרוצים באתר, ללא הגבלה.

 2. דף טקסט עם תמונה – דף להזנת מידע באתר עם תמונה גדולה, ממוקמת מתחת לטקסט. ניתן לייצר כמה דפי מידע עם תמונה שרוצים ללא הגבלה.

 3. אלבומי תמונות – דף ובו ניתן לכתוב מידע כללי שיוצג לפני רשימת אלבומי התמונות. כל רשימה, פותחת אלבום תמונות ובו כל התמונות שהועלו לאלבום. ניתן לייצר כמה אלבומים שרוצים ללא הגבלה. ניתן למחוק תמונות לא רצויות ולהוסיף תמונות נוספות במקומן. ניתן לייצר כמה דפי אלבומי תמונות שרוצים, אך כל הדפים יציגו את אותו המידע ואותם האלבומים.

 4. תודות והמלצות – הדף מציג רשימת המלצות ו/או לינקים וקישורים לאתרים אחרים וכתבות. ניתן להשתמש בדף גם לדברים אחרים, כיד הדימיון. כל ההמלצות שמוצגות, מוזנות ע"י בעל האתר ולא ע"י משתמשים באתר. אם מישהו רוצה לשלוח המלצה, הוא חייב לשלוח אל המייל של האתר וההזנה היא ידנית ע"י בעל האתר. זה נועד למנוע הזנת מידע לא רצוי באתר. ניתן להזין כמה המלצות ו/או קישורים לאתרים נוספים שרוצים. ניתן לייצר כמה דפים המלצות שרוצים, אך כל הדפים יציגו את אותו המידע.

 5. זימון תורים – כרגע, הדף נמצא בעבודה וזימון תורים עדיין אינו זמין. בעתיד הקרוב, כשיועלה המנגנון, הוא יאפשר לגולשים באתר, לבקש בקשת התחברות לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמא. לאחר מילוי הפרטים ואישורם ע"י בעל האתר, יוכלו הגולשים להזמין תורים באופן רצף ואוטומטי באתר ללא התערבות נוספת. כל תור שיוזן במערכת יידרש באישור בעל האתר. למערכת התורים, מצורפת גם מערכת ניהול לקוחות המאפשרת שמירת נתוני הלקוחות במערכת (תיקי לקוחות). מספר הלקוחות המוזנים במערכת אינו מוגבל. מספר הדפים אינו מוגבל אך מציג את אותו המידע.

 6. קבצים וקישורים – הדף מאפשר הוספת מאמרים שכתבת או טיפים לגולשים באמצעות דפים נלווים שאינם מקושרים דרך בכפתורים העליונים או בצד לאתר. הדף מאפשר רישום מידע ורשימת לינקים לדפים נוספים בנושאים שונים לפי בחירתך. ניתן לייצר כמה קישורים שרוצים ללא הגבלה. ניתן ליצר כמה דפים כאלה שרוצים, אך הם יציגו את אותו המידע.

 7. צוות עובדים – הדף מאפשר הזנת מידע על העובדים בעסק. רישום העובד במערכת, מאפשר שני דברים, הזנת מידע רלוונטי על העובד והעלאת תמונה שלו. פתיחת שורת מידע על העובד שיאפשר בעתיד בניית תיקי לקוחות המופנים אל העובד והפניית לקוחות דרך מערכת זימון התורים ותיקי הלקוחות. העובד יוכל להכנס למערכת באמצעות שם וסיסמא, לקבל ולשלוח הודעות אישיות (ממש כמו מייל פנימי) ולצפות ברשימת הלקוחות המופנים אליו באותו היום.

 8. דף צור קשר - דף הזנת נתונים לתוך טופס ושליחת מייל לבקשת פרטים. ניתן לייצר כמה דפים שרוצים, אך בכולם אותו המידע.

עכשיו, צריך להחליט איזה דפים צריך ומהו המידע שרוצים להזין.

חשוב לזכור!

ניתן לשנות את תפקידי הדפים, שמותיהם וסדר הופעתם בכל רגע נתון. דף שנמחק אי אפשר לשחזר את הנתונים שבו, לכן חשוב לשים לב מה מוחקים. המידע שמופיע בכל דף, כדאי לכתוב אותו קודם כל בתוכנה לעיבוד תמלילים כגון Microsoft Word ולאחר מכן, להעתיק את התכנים לתוך האתר.


השלב השני, הזנת שמות ותפקידי הכפתורים באתר.

קיימים שלושה סוגי כפתורים באתרים השונים: אתרים עם כפתורים עליונים, אתרים עם כפתורי צד ואתרים עם כפתורי צד וגם כפתורים עליונים.
מתחילים מלמעלה. בשלושת סוגי האתרים, לא ניתן לשנות את כמות הכפתורים העליונים. ניתן לשנות את שמות הכפתורים ואת תפקידם. בוחרים ב"כפתורים עליונים" מסמנים את הכפתורים אותם רוצים לעדכן, משנים את השמות ואת התפקיד כרצונך לוחצים על כפתור "העפרון" לשמירה, בסיום העבודה, לחיצה על כפתור ה"דלת" תחיל את השינויים באתר בהתאם.

"כפתורי צד", ניתן לקבוע את כמות הכפתורים, להוסיף ולהוריד כמה שרוצים, את שמותיהם ותפקידם בתאמה. להוספת כפתור חדש, לוחצים על סימן ה"+", ממלאים את הפרטים ולחיצה על כפתור "הוסף" שומרת את ההוספה. לעדכון או מחיקה, מסמנים את הכפתורים אותם רוצים לעדכן, משנים את השמות ואת התפקיד כרצונך לוחצים על כפתור "העפרון" לשמירה.
בסיום העבודה, לחיצה על כפתור ה"דלת" תחיל את השינויים באתר בהתאם.

חשוב מאוד!
ניתן למחוק את כפתורי הצד ולהוסיף כרצונך רק אם עיצוב האתר שבחרת מאפשר זאת. אתרים בעלי כפתורים מסוג אחד (עליוניים או צידיים), לא מאפשרים הוספת ומחיקת כפתורים בכלל. מספר הכפתורים נשאר קבוע אך ניתן לעדכן את תפקידם ושמותיהם.

כפתורים שנמחקו, לא ניתן לשחזר את המידע שהיה כתוב בדפים שלהם.

השלב השלישי, העלאת תמונות לאתר.

ניתן להוסיף תמונות לדפים בודדים, להעלות אלבומי תמונות, לעדכן ולמחוק תמונות כרצונך. חשוב קודם לקבוע איזה דפים יציגו תמונות ואיזה אלבומים רוצים להציג. ניתן גם לייצר תמונות לפני אחרי. את התמונות, ניתן לערוך וליפות בצורה קלה ופשוטה באמצעות התוכנה המומלצת Picasa מבית Google. מצ"ב לינק להורדת התוכנה.

אנו ממליצים לצפות הדרכה חינמית באמצעות סרטונים כדי למקסם את האיכות של התמונות שלך.

הדרכה פרונטלית אישית או בקבוצה על תוכנת Picasa, תעשה אצלנו בתשלום נוסף. לפנייה להדרכה על התוכנה נא לפנות באמצעות מייל כאן.

אנו תמיד ממליצים לשכור שירותי צילום מקצועיים לקבלת תמונות רלוונטיות ומקצועיות לחווית גלישה מקסימלית.

לקבלת שירותי צילום מקצועיים בתשלום, נא לפנות באמצעות מייל כאן.

את התמונות, כדאי ומומלץ לסדר בתיקיות עם תאריך ושם מסודר כדי למצוא ולהתמצא בקלות.
את עריכת התמונות צריך לעשות לפני שמעלים את התמונות לאתר. לאחר העלאת התמונות לאתר, ניתן להחליפן ולמחוק אותן, אך לא ניתן לערוך אותן שנית.

"העלאת אלבום תמונות" מאפשרת העלאת אלבום תמונות שלם, עם מספר תמונות לא מוגבל. זמן העלאת התמונות לאתר מתאים לכמות התמונות ואיכות התמונות. ככל שתמונה איכותית יותר, כך זמן העלאתה גדול יותר.

מומלץ להעלות תמונות בגודל מקסימלי 1024x768. ניתן להקטין את תמונות באמצעות שליחתן במייל או באמצעות תוכנת Picasa או דומות לה.

לאחר העלאת האלבום, חייבים להזין את שם האלבום ותיאור האלבום. אלבום שלא יוזנו נתוני השם, לא יוצג באתר.
ניתן להזין כמה אלבומים שרוצים.

"ניהול תמונות" מאפשר העלאת תמונות המוצגות בדפים השונים באתר.

כל דף שנקבע כ"דף טקסט עם תמונה", יופיע ברשימת הדפים והתמונה שלו תוצג.
אם לא הוצגה תמונה, כנראה שלא נמצאה תמונה במערכת.

הוספת התמונה הבודדת לכל דף מותנית ביציאה מסודרת בסיום העבודה בלחיצה על כפתור ה"דלת".

החלפת תמונות בדפים השונים נעשית בלחיצה על כפתור ה"+" וההעלאת תמונה אחרת על הדף הנבחר.
אם היתה תמונה קודמת, היא תמחק ותוצג התמונה האחרת במקומה.

מחיקת תמונות לא רצויות מאלבומים שהועלו קודם, אפשרית אף היא, מסמנים את התמונות ולוחצים עם כפתור ה"-".

"לפני אחרי" – בוחרים שתי תמונות, רצוי שיהיו בגדלים זהים כדי לקבל תמונת לפני אחרי מקצועית ויפה. מעלים את התמונות בהתאם להוראות ולוחצים על ה"דלת" בסיום העלאת התמונות. ניתן לייצר יותר מתמונת לפני אחרי אחת בכל פעם. פשוט חוזרים על הפעולה עם תמונות נוספות. הדלת תוביל לדף הזנת שם לאלבום (הזנת שם האלבום היא חובה, אחרת האלבום לפני אחרי שנוצר, לא יוצג). ניתן לייצר יותר מאלבום לפני אחרי אחד.

שלב רביעי, העלאת לוגו לאתר.

לוגו, בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, אינו דבר חובה. ניתן להיות בעל עסק ללא לוגו, זה בסדר וחוקי.

אם ברשותך לוגו וברצונך להציג אותו באתרך, ניתן לבחור באפשרות "החלפת לוגו", לבחור את קובץ הלוגו ולהעלות אותו לאתר.
ניתן להחליף ולעדכן את הלוגו בכל רגע נתון. כפתור ה"-" מוחק את הלוגו במידה ואינך רוצה בו יותר באתר.

החלפת הלוגו, נעשית כאשר מעלים את הקובץ החדש של הלוגו. ניתן להחליף לוגו מתי שרוצים וכמה פעמים שרוצים ללא הגבלה.

חשוב לדעת!

לוגו – חייב להיות פשוט, שניתן לצייר אותו ביד חופשית ולזהות אותו בקלות.

לוגו – חייב להיות בעל כמות צבעים קטנה (מקסימום ארבעה צבעים, זה מספיק) כדי שאנשים יזהו אותו בקלות.

הקובץ לוגו שמעלים לאתר, חייב להיות בעל רקע שקוף וסוג קובץ – PNG. קובץ שאינו מסוג PNG לא יראה באתר.

אם אין לך לוגו, אם יש לך לוגו, אך הוא אינו בעל רקע שקוף, האיכות שלו לא מספקת או כל בעיה אחרת, ניתן לשלוח אלינו את הקובץ במייל כדי שנוכל לעזור לך. השירות ניתן בתשלום.

שלב חמישי, הזנת מאמרים, טיפים ויצירת דפים נלווים לאתר.

דף הזנת מאמרים וקישורים הוא דף שניתן לקשר לכל כפתור שרוצים והוא מייצר רשימת קישורים לדפים נוספים (שעלייך לייצר). ניתן לייצר כמה דפים שרוצים אך, כולם יציגו את אותה רשימת מאמרים וקישורים.

ניתן להשתמש בדף הנ"ל לשימושים נוספים, למשל, אם ברצונך להציג תפריט עם כפתורים, טיפולים נמצאים תחת נושא אחד, טיפים המקושרים לנושא אחד, רשימת המלצות שלא כולן מוצגות יחד באותו הדף, ניתן להשתמש בדף מסוג זה.

דף הזנת המאמרים, בנוי משלושה חלקים, הראשון – הזנת מידע כללי לדף. בחלק הזה אפשר לתאר את הניסיון הרבה והמקצועיות שהובילו לכתיבת המאמרים או הטיפים בנושאים השונים. החלק השני, הוספת מאמר חדש לאתר ככפתור ברשימה. החלק השלישי והאחרון, הוספת הדף אליו מקושר המאמר, ז"א דף טקסט בו מופיע המאמר.

ניתן להוסיף, לערוך ולמחוק דפים כרצונך. בדיוק כמו קודם.

שלב שישי, הזנת הודעות, קישורים והמלצות.

דף הזנת המלצות הוא דף שניתן לקשר לכל כפתור שרוצים והוא מייצר רשימת קישורים לדפים נוספים (שעלייך לייצר). ניתן לייצר כמה דפים שרוצים אך, כולם יציגו את אותה רשימת המלצות.

חלק זה באתר, הוא בעצם, מאוד כללי. ניתן להשתמש בחלק הזה ולשנות את שם הכפתור לפי הדרישה. אם צריך מקום להמלצות, ניתן להוסיף שם והמלצה והנ"ל יוצגו כרשימה בתוך הדף. אם רוצים להציג רשימת אתרים בהם מופיע פרסום או כתבה על העסק שלך, ניתן להוסיף במקום המלצה או כתוספת, כתובת של האתר המפרסם.
ניתן גם ליצור כאן דף שאלות תשובות.

כל הניהול של הדף נעשה דרך מנהל האתר והגולשים אינם יכולים להזין שום דבר בעצמם כדי למנוע הזנת מידע לא רצוי לאתר. ניתן למחוק להוסיף ולעדכן את הנתונים באתר בכל עת.

הזנת נתונים בטבלה, מחולקת לכמה אפשרויות:

 • הזנת הודעה/המלצה/מכתב תודה - מזינים נתונים שם/נושא וכתבה ולאחר מכן, לחיצה על כפתור "הוסף".
 • הזנת כתובת לקישור חיצוני, כמו כתבה או אתר אחר - מזינים שם/נושא וקישור לאתר ולאחר מכן, לחיצה על כפתור "הוסף".


את סדר הופעת הנתונים, ניתן לסדר כרצונך.


שלב שביעי, צוות העובדים.

דף הזנת צוות העובדים הוא דף שניתן לקשר לכל כפתור שרוצים והוא מייצר רשימת קישורים לדפים נוספים (שעלייך לייצר). ניתן לייצר כמה דפים שרוצים אך, כולם יציגו את אותה רשימת עובדים בעסק.

צוות העובדים, בעצם בעל תפקיד כפול. במידה והעסק שלך מעסיק עובדים, כדאי לך להשתמש בדף זה כדי להזין את פרטי העובדים שלך. ניתן כאן בקלות יחסית ויעילות להזין מידע רלוונטי על העובד, שם ושם משפחה, תפקיד והתמחות כדי ליצור לו  או לה, רשומה ובה יתאפשר בעתיד להזין שם משתמש וסיסמא, להוסיף תמונה ומידע נוסף וגם לגלוש באתר ולהשתמש בו גם כמערכת למיילים פנימיים שעוברים רק בכותלי העסק, ניהול תורים ופגישות אוטומטית שתאפשר לכל עובד להזין תורי ותיקי לקוחות תוך ניהול ומעקב של בעל העסק או המנהל.

כרגע, המערכת מאפשרת העלאת מידע על כל עובד שיוצג באתר במידה והוספת דף מסוג "צוות העובדים".

הדף מאפשר כתיבה מידע כללי על העסק ואז מציג רשימה של כל העובדים.
לחיצה על כל שם ברשימה, תפתח חלון מסוג פופאפ עם פרטים על העובד.

בעתיד, כשמערכת התורים יסתיים פיתוחה, יתאפשר לתת לכל עובד שם משתמש וסיסמא כדי שיוכל להזין ולהחליף נתונים פנימה. במידה והעובד הזין פנימה תמונה שלו, היא תופיע באתר.

 

שלב שמיני, סיום.

הדף צור קשר, מאפשר רק הזנת טקסט נוסף לאתר. הדף כבר בנוי ועובד עם פרטי העסק שלך. ניתן לשנות את פרטי צור הקשר במנהל האתרים הראשי.

בעצם, אחרי שהגעת לשלב הזה, סיימת את הזנת כל המידע הרלוונטי לאתר. ניתן לשנות ולהחליף ולעדכן את האתר בכל רגע נתון.

עכשיו כל מה שנותר הוא רישום במנועי החיפוש והבנה מהו קידום אתרים, אך זה כבר בקבצי עזרה אחרים.

באפשרותך להציץ בהדרכות נוספות במנהל האתרים הראשי בכל רגע נתון.

מנהל האתרים הראשי, מאפשר החלפת עיצוב לאתר, קידום אתרים, עדכון פרטים, עיצוב כרטיסי ביקור ובעתיד גם עיצוב פליירים, נייר מכתבים ומעטפות.

כמו כן, במנהל האתרים ניתן גם להשתמש בטקסט האוטומטי לאתרים (חשוב לזכור, לא כל המקצועות מאפשרים הזנת טקסט אוטומטי ולא הטקסטים מוכנים לשימוש, מאחר וזהו דבר חדש אצלנו).

דברים נוספים וטובים במנהל האתרים הראשי, כדאי להתעדכן מפעם לפעם.

בהצלחה.

תקלות, חידושים, הערות והארות

מערכת האתרים האוטומטית שלנו, היא חידוש מרענן המאפשר לכולם לבנות אתר מקצועי ויפה במחיר מתאים לכל כיס. מערכת אתרים אוטומטית, מאפשרת ללקוחותינו בניית אתר בקלות ובזריזות במינימום מאמץ.

המערכת שלנו חדשה ויכולות לקרות תקלות.

יש לנו חידושים כל הזמן ונשמח לשמוע מה חסר לכם באתר. נשמח לשמוע שאהבתם או לא... נשמח לשמוע אתכם.

הרגישו חופשי לשלוח אלינו למייל כל הערה, הארה, תקלה שנתקלתם, בקשה מיוחדת. אתם יכולים להוסיף תמונות של התקלות כדי שנדע כיצד לעזור לכם ולתקן את השגיאות.

היו סבלניים וסובלניים איתנו. אנו נותנים שירות להרבה אנשים ונשמח לתת לכל אחד ואחת את כל תשומת הלב שמגיעה לכם, באהבה והבנה.

נשמח אם תמליצו עלינו לחבריכם.

ובעיקר, אנו כאן לשירותכם. נעדכן אתכם בכל חידוש ותיקון שנעשה. תוכלו אף לבדוק יחד איתנו מערכות שונות נוספות, כגון מערכת תשלומים, מערכת תורים, מערכת ניהול לקוחות.

אם יש לכם טקסט שברצונכם לשתף איתנו במערכת הזנת הטקסט האוטומטי, נשמח אם תעשו זאת. תודה שבחרתם בנו.

 

הזנת טקסטים

טקסטים הם אולי הדבר הכי חשוב באתר. הרבה מאוד אנשים לא מקפידים על הטקסטים, אך האמת היא שאם האתר כתוב טוב, הטקסטים רלוונטיים ומחולקים לפי נושאים, הדבר תורם לא רק להבנת העסק והבנה של הלקוח הפוטנציאלי מה הוא יכול לקבל בתמורה לכספו, אלא גם מנועי החיפוש מדרגים את האתר גבוה יותר והגישה לאתר הרבה יותר פשוטה.

לצפייה בהדרכה המצולמת, נא ללחוץ כאן.

אנו ממליצים בחום:

 1. לכתוב טקסטים רלוונטיים ומדוייקים.
 2. כל נושא בדף בנפרד.
 3. להקפיד להשתמש במילים אותן גולש יחפש במנוע החיפוש.
 4. להשתמש בכל ההטיות של מילות החיפוש, לדוגמא: עיצוב, מעצב, מעצבי, מעצבים, מעצבות, עוצב וכן הלאה.

באתרים האוטומטיים שלנו, כבר הגדרנו עבורך את הצבעים והגדלים של האותיות, אך לא כל אחד יודע להשתמש בזה.

כדאי מאוד להגדיר כותרות גדולות וקטנות, לכתוב בשימוש מספורים וטבלאות.
בעצם, ניתן לכתוב כל דבר שרוצים ולהעלות לאתר שלך. ככל שמשתמשים יותר בכותרות והגדרות מקטעים, כך הטקט באתר נראה מקצועי ומסודר יותר.
כדאי להקפיד.

שאלה השאלות: איך מגדירים סוגי מקטעים ומשתמשים בסוגי הכותרות השונים?

בהדרכה הזו, נתייחס לשתי צורות, הראשונה והמומלצת יותר, לכתוב הכל במעבד התמלילים (רובינו משתמשים ב-Microsoft Word אך מעבדי תמלילים אחרים יעשו את העבודה אם יוגדרו נכון). הדרך השנייה, שימוש בעורך הטקסט שנמצא במנהל האתר.

הדרך הראשונה, כתיבת הטקסט במעבד התמלילים

כתיבת הטקסט ושמירת עותק בתוך תיקיה מיועדת לכך, היא הדרך המומלצת לכתיבת טקסט לאתר. כך, יש לך עותק של הטקסט לכל דף בנפרד בתוך תיקיה המיועדת לכך, ואם יש תקלה ובאתר, מסיבה זו או אחרת, הטקסט לא נשמר (תקלות קורות), תמיד ניתן לשחזר במינימום זמן את האתר ואת הטקסט שבו.

במעבדי התמלילים, בדרך כלל, יש בודק איות וכך ניתן לבדוק שלא שגית בהזנת הטקסט וכן הלאה.
הרבה יותר קל לתקן ולשלוח לאחרים את הטקסט שנכתב מאשר כשהטקסט כבר עלה לאתר. כך גם לא רואים את השגיאות שנעשו, עד לקבלת הטקסט האיכותי הרצוי.

אז איך עושים זאת?
קודם כל, כותבים את כל הטקסט במסמך ושומרים. מומלץ לשמור את כל הטקסטים שנכתבים לאתר בתוך תיקיה המיועדת לכך כדי למצוא ולהתמצא בעתיד במהירות.

מקפידים לחלק לפסקאות, לכתוב כותרות גדולה ויותר קטנות ממנה ובעצם לסיים את כתיבת המסמך, כך שיראה יפה במעבד התמלילים.

לא מומלץ לעשות שורות רווח מיותרות בין שורה לשורה. מעבד התמלילים יודע לרדת שורה במידה הצורך, אז כדאי לכתוב טקסט ולתת למעבד התמלילים לעשות את שלו. שורה רווח בין פסקה לפסקה – זה דבר מומלץ ומקובל.

לאחר סיום הכתיבה, מסמנים את השורה שהיא כותרת הדף, כך שתהיה "מושחרת" (או מסומנת כבחורה), במעבד התמלילים Microsoft Word , נבחר כעת באפשרות העיצוב הנמצאת בסרגל הכלים הראשי, Heading 1 או כותרת 1. לנוחויותך, תמונה להמחשה בלבד.

 

שאר הטקסט בפסקאות השונות, חייב להיות על מצב Normal כדי שיתקבל כטקסט רגיל בפסקה.

ניתן להשתמש גם בכותרות Heading 2, Heading 3 וכן הלאה.

ניתן להוסיף טבלאות ומספורים, קישורים לדפים, לסרטוני וידאו ולאתרים אחרים.

ניתן להוסיף קישורים לתמונות, אך העניין לא מומלץ מאחר והתמונה נשארת בתוך המחשב שלך ולא עולה לאתר. נא להמנע מהעניין.

אין צורך לצבוע כותרות בצבעים או להדגיש בצורות שונות, העיצוב של הכותרות כבר נמצא באתר ועצם כך שהגדרת  כל  חלק באתר ככותרת או פסקה, עיצבת את האתר לגמרי לבדך.

ניתן לצבוע מילים מסויימות בטקסט בצבעים שונים כדי להדגיש רעיון או נושא מסויים, כדאי לדבוק בגוונים המתאימים לאתר כדי לשמור על אחדות האתר ועיצובו.

קו תחתי לא מומלץ להשתמש בכל עת מכיון שזהו הסימן לגולשים לקישור למקום נוסף ואינך רוצה לבלבל את גולשיך.

הדרך השניה, כתיבה ישירות לתוך עורך הטקסט במנהל האתר

עורך הטקסט, נמצא במנהל האתר וניתן להגיע אליו באמצעות לחיצה על כפתור "עדכון והחלפת טקסט" במנהל האתר. לא ניתן להחליף טקסטים ישירות באתר וחייבים להכנס למנהל האתר כדי לבצע החלפות ועדכונים באתר, הן של טקסטים והן של תמונות.

גם כאן, העיצובים של האתר שמורים מראש, לכן אין צורך להתעכב יותר מדי על עיצוב של פסקה רגילה ושינויי פונטים. פונטים אינם נגישים באינטנט מאחר וכל אחד מתקין על מחשבו פונטים שונים, לכן תמיד משתמשים בפונטים שיש סיכוי שיש לכולם, הם הפונטים הרגילים.

עדכון והחלפת הטקסט, פותח חלון ובו בוחרים את הדף שבו רוצים להוסיף/לעדכן/להחליף טקסט באתר. מיד אחרי שבוחרים את הדף, הטקסט שבדף (אם יש טקסט בדף) מתעדכן בתוך העורך.

כאן בחלון העורך, ניתן לעשות אחד משני דברים, האחד, להעתיק (Ctrl + C, Ctrl + V ) את הטקסט פנימה מתוך מסמך הWord שיצרת מבעוד מועד. הדבר השני, להתחיל ולכתוב את הטקסט פנימה לעורך הטקסט.

הכתיבה, זהה לכתיבה במעבד תמלילים. כדי לרדת שורה, לוחצים על Enter . אין צורך לרדת שורה בכל פעם שמגיעים לסוף שורה, ערוך הטקסט יודע לעשות זאת באופן אוטומטי.

ניתן למספר ולהוסיף טבלאות, קישורים לאתרים וסרטוני וידאו. לא כדאי לקשר תמונות מאחר והן מצויות על המחשב שלך ולא על השרת של האתר ולכן לא יראו באתר.

לשנות צבעים, להדגיש להטות ועשות קו תחתי – למרות שקו תחתי לא מומלץ כי זה יטעה את הגולשים, קישור שאינו קישור.

לאחר שסיימת את הכתיבה, ניתן לערוך את הפסקאות השונות ולהוסיף כותרות, ליישר לימין ולשמאל וכן הלאה.


חשוב מאוד!
העורך עובד באופן רגיל בשפה האנגלית, לכן היישור של הטקסט הוא תמיד באופן אוטומטי לשמאל. כדאי לסמן את הכל הטקסט לאחר הכתיבה ולהעביר לימין.

כפתורים "מחק" ו"שלח" במנהל האתר

לאחר הזנת הטקסט, לא משנה באיזו דרך, לא מזינה את הדף מידית בטקסט. כדי לסיים את הפעולה ובעצם לשמור את הפעולה, חייבים ללחוץ על כפתור "שלח".

כפתור "מחק", אינו מוחק את תוכן הדף באתר. הוא מוחק את תוכן עורך הטקסט כדי לאפשר הזנת טקסט חדשה.

לצפייה בהדרכה בנושא, נא ללחוץ כאן.


דומיין

דומיין הוא שם או כתובת האתר www.domain.co.il .

כשבוחרים דומיין, חשוב לבחור שם קצר וקליט שאנשים יוכלו בקלות ובזריזות לזכור אתכם ולגלוש באתר שלכם.

אצלנו, בוחרים את שם הדומיין מיד בהתחלה, בשלב  הזנת הפרטים האישיים והרישום לאתר אוטומטי, מיד לאחר התשלום.

הדומיין הוא ייחודי ולא ניתן לקשר שני אתרים תחת אותו דומיין. כך שרק אם אתר אינו תפוס (לא נקנה ונמצא בשימוש אחרים), ניתן לרכוש אותו.


רישום למנועי חיפוש

מנוע חיפוש הוא אתר. מנוע חיפוש הוא אתר מיוחד שאליו רשומים של האתרים בצורה מיוחדת כדי שיוכל להציג את האתרים באמצעות הזנת מילות מפתח, או מילות חיפוש.

קיימים הרבה מאוד מנועי חיפוש, המוכרים ביותר Google, Yahoo, MSN, Walla, Tapuz, Nana ועוד רבים וטובים.

חלקם מיועדים לאתרים בחו"ל וחלקם עושים את העבודה גם כאן בארץ.

בכל יום מתווספים כמה מיליוני אתרים לרשת. על מנת שימצאו אתכם, צריך לרשום את האתר רישום ראשוני בכתובות הבאות: Google, MSN, Tapuz, Nana, Lista, תגובות, Netex, HomeBiz, פרפר. הרישום  הזה, אינו עולה כסף.

הרישום הזה מבטיח שימצאו אתכם אם תזינו את שמכם ואת שם האתר במנועי החיפוש המובילים, לא מעבר לכך. כדי שהרישום יהיה מספק, כדי שתופיעו בדף הראשון, צריך לדאוג לקדם את האתר כל הזמן. קידום האתר, הוא תהליך שלוקח זמן, שמתעדכן חודש חודש. אם בונים את האתר נכון ומתשמים בטקסט טוב ונכון, אפשר להיות בדף הראשון.


פרסום באינטרנט

פרסום האתר כדי שכולם יראו אותו וימצאו אתכם הוא דבר רגיש והכרחי.
ניתן לקדם ולפרסם את האתר בכל מני דרכים.

הדרך הראשונה,
לדאוג שהאתר יהיה כתוב טוב, עם הרבה מילות חיפוש. כל דף יקדם נושא מסויים אם תמקדו נושא אחד לדף ותשימו בתחתיתו את מילות החיפוש המועדפות לנושא הספציפי. הדף יהווה "דף נחיתה" לנושא המסויים ויקדם את אתרכם מאוד.
אף אתר לא דורג נמוך בגלל עודף מילים.

לדאוג שהאתר יהיה מקושר להרבה אתרים נוספים, לאתרים חברתיים, לאתרי חברים וחברות, באינדקסים חינמיים ובתשלום. לשלוח פליירים ולפרסם את האתר ברבים כדי שאנשים ימצאו אתכם ויזכרו אתכם.
אם האתר שלכם יהיה גם כתוב טוב ויראה טוב, אנשים יזכרו וייכנסו פעם אחר פעם ובכך יקדמו את אתרכם.

הדרך השניה,
לדאוג לחברה שתסייע לכם לקדם את האתר SEO . קידום כזה, לוקח זמן, עולה סכום של כסף, אבל התוצאות שוות את זה אם עושים את נכון.

הדרך השלישית,
לפרסם את האתר במנועי חיפוש כפרסום בתשלום. ההודעות שמופיעות בצדדים ולמעלה במנוע החיפוש. לפרסם במנועי חיפוש ידועים כמו Google או, Walla יכול לזרז את העניינים, אך חשוב לדעת. הפרסום הזה עולה כסף וברגע שמפסיקים את התשלום ולא מפרסמים יותר, כך נעלם האתר ולא מופיע יותר בדף הראשון.

הכי מומלץ לשלב הכל יחד.
לקדם את האתר מבחינת טקסט ורישום במנועי חיפוש ואינדקסים. לפרסם במנועי חיפוש כפרסומת.

כדי לקדם ולפרסם את האתר במנוע החיפוש Google , נא ללחוץ כאן.

חשוב לציין שהפרסום הוא בתשלום מול Google. זוהי המלצה בלבד.


הזנת מילות חיפוש ותיאור לאתר SEO

הטקסט שהזנת באתר הוא בעל משמעות. הטקסט שהזנת באתר יכול לעזור לך לקדם את האתר שלך.

מנוע החיפוש, מפעיל סוג "רובוט" שסורק את האתר שלך ובעצם ממפה את המילים שמופיעות בו. כל מילה (או צירופי מילים), מקבלת ניקוד בהתאם לכמות הפעמים שהיא מופיעה בדף.

דוגמא:
אם האתר עוסק בקוסמטיקה, הרובוט של מנוע החיפוש סופר כמה פעמים מופיעה המילה "קוסמטיקה" באתר ומדרג את האתר בהתאם.

אם באתר אחד, המילה "קוסמטיקה" 10 פעמים ובאתר אחר, מופיעה 15 פעמים, מנוע החיפוש ידרג את האתר השני בניקוד גבוה יותר והסיכוי שלו להופיע קודם בדפי החיפוש עולים.

חייבים להשתמש במילות החיפוש בתוך משפטים תקינים תחבירים ולא לצרף את אותה מילה אינספור פעמים  אחת אחרי השניה – מנוע החיפוש יודע גם להוריד בניקוד. הטקסט חייב להיות בצבע שונה מהרקע ולבלוט על גבי הדף.

מנוע החיפוש, בודק עוד כמה דברים חוץ מאשר מילות חיפוש. מנוע החיפוש בודק גם קישוריות לאתרים נוספים. כדאי לרשום את האתר שלכם באתרים חברתיים כגון פייסבוק, אינסגרם וכדומה, כדאי גם לרשום את האתר אצל אתרים של חברים ובתמורה, תרשמו גם אתם קישורים של אתרי חברים אצלכם. זה מחזק אתכם אצל מנוע החיפוש.

צריך גם לדאוג לתעבורה של אנשים באתרים ולדאוג לעדכנו מדי פעם.

כדאי להוסיף קישורים ולרשום תיאור קצר (עד 30 מילים) של האתר ובמה הוא עוסק. את מילות החיפוש ותיאור האתר, ניתן להוסיף במנהל האתרים בקלות ויעילות.

בוחרים את הדומיין (שם/כתובת האתר), מזינים לתוך התיבה את תיאור האתר ואת מילות החיפוש שתרצו שימצאו אתכם, למשל: קוסמטיקאית רפואית, רופא מומחה לכלי דם, עורך דין מנוסה לדיני משפחה וכן הלאה. קידום אתרים הוא תהליך שלוקח זמן. ניתן להעזר בשירותי קידום אתרים חיצוניים, או שירותים שלנו בקידום אתרים באמצעות פנייה דרך המייל. שירות קידום אתרים הוא תהליך שכרוך בתשלום.


עיצוב מוצרים נלווים

בדרך כלל, אחרי שעיצבת אתר והשקעת מזמנך לקידום העסק, בוודאי יידרשו לך גם לוגו, במידה ואין לך עדיין, כרטיסי ביקור, פליירים.

אצלנו, ניתן לעצב בעצמך את כרטיסי הביקור והפליירים (פליירים, עדיין בשלבי בנייה). באמצעות מנהל האתרים הראשי, ניתן לבחור באפשרות עיצוב כרטיסי ביוקר או עיצוב פליירים. ממלאים את הפרטים הנדרשים ובלחיצת כפתור, נוצר העיצוב ונשלח אל כתובת האימייל שעדכנת במערכת.

הקובץ מסוג PNG , שומר על איכותו ומאפשר הדפסה איכותית של כרטיס הביקור או הפלייר בבתי הדפוס הנמצאים בסמוך אלייך.
במידה וברצונך להזמין אצלנו את שירות ההדפסה, נשמח לעשות זאת עבורך ולשלוח אלייך באמצעות הדואר את התוצרת המודפסת.

שירות העיצוב – חינם.

שירות ההדפסה – כרוך בתשלום נוסף.

עיצוב לוגו, אפשרי אצלנו בתשלום.
במידה ברצונך לעצב גם לוגו, יש לפנות באמצעות מנהל האתרים הראשי ולבחור באפשרויות המתאימות ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם לעיצוב הלוגו הנדרש.


החלפת שם עסק

שם העסק הוא דבר חשוב ולפעמים צריך לשנות או לעדכן, מסיבה זו או אחרת.
החלפת שם העסק שיופיע בסמוך לכותרת האתר, יעשה במנהל האתר, תחת כפתור  "עדכון שם העסק".

חשוב לדעת!
שם העסק מוגבל ל-60 אותיות בלבד כדי למנוע הזנת שמות ארוכים מדי.
שם העסק חייב להיות קצר וקולע כדי שאנשים יזכרו אותו.
שם העסק, הוא לא המקום להזנת פרטי צור קשר וסלוגן שיווקי.


הוספת אימייל לאתר

קנית דומיין ועיצבת אתר והשקעת בעניין סכום כסף וגם הרבה מאוד זמן.
כתובת אימייל מובנית לאתר, היא לא דבר הכרחי. זה נחמד מאוד שיש כתובת המתאימה בדיוק לאתר ואת זה ניתן לעשות. אנו ממליצים על שימוש בGmail ככתובת אימייל מתאימה ונוחה לשימוש.

אם ברצונך להשתמש בכתובת אימייל או מספר כתובת אימייל המתאימים לדומיין שלך, ניתן לעשות זאת בקלות. נא לשלוח מייל עם שמות רלוונטיים לכתובת האימייל הדרושה.

נא לשלוח אלינו את מספר תיבות האימייל שברצונך לפתוח אצלנו ואנו נדאג לכל השאר. תיבת אימייל, ניתן להוסיף לה שרשור לתיבת אימייל נוספת כדי לדת אם מישהו פנה אלינו באמצעותה. ניתן לקבל את הדוא"ל ישירות לסלולרי ולתוכנות ניהול דוא"ל כגון: Windows Live Mail.

התיבה מנוהלת באמצעות אתר וניתן לגשת אליה בכל עת מכל דפדפן.

התיבה מוגנת שם משתמש וסיסמא.

שירות הוספת תיבת אימייל בשימוש הדומיין, כרוכה בתשלום נוסף. כדי להזמין שירות זה, נא פנות אלינו באמצעות מנהל האתרים הראשי.


הזנת טקסטים אוטומטיים

כמה נפלא העניין שהאתר מיוצר באופן אוטומטי. אילו רק היה ניתן שמישהו היה כותב עבורך את הטקסט באתר, זה היה יכול להיות מושלם!

אז זהו שאצלנו, ניתן להזין טקסט אוטומטי לאתר. עדיין לא הכנו את כל המקצועות, את סוגי האתרים הרבים, אבל אנחנו מעדכנים מדי יום את הטקסטים האוטומטיים, לנוחיותך.

כדי שתוכל/י רק לשנות פרטים רלוונטיים ולא תצטרך/י להתאמץ בכתיבה.

אנו עובדים על הנושא עבורך.

חשוב לדעת!

 1. טקסט אוטומטי מוחק את הטקסט הקודם באתר ולכן רצוי שיהיה לך גיבוי לפני הפעולה, כדי שיהיה אפשר לשנות.
 2. לא ניתן לשחזר את הטקסט הקודם באתר לאחר פעולה זו, רק להזין מחדש את הטקסט שהיה כבר.
 3. ברגע שבוחרים להזין טקסט אוטומטי, הוא מוחק את דפי האתר השונים ומזין את דפי האתר הראשוניים (ברירת המחדל, הדיפולטיביים)  שהוזנו לאתר.
 4. לא ניתן להזין לאתר רק חלק מהדפים, או הכל או כלום.

הזנת הטקסט האוטומטית, אפשרית במנהל האתר תחת הכפתור "הזנת טקסט אוטומטית". אם הכפתור קיים ברשימה, סימן שאפשרית עבורך האפשרות להזנת טקדסט אוטומטית.

במידה והכפתור חסר, עדיין לא הכנו את הטקסטים המתאימים לקטגוריה המתאימה לעסק שלך ולכן, האפשרות עדיין לא אפשרית עבורך.

במידה וכתבת טקסט שמתאים לעסק שלך וברצונך לשתף אחרים בטקסט (זאת אומרת, לתת לנו את הטקסט כדי שנוכל להוסיף אותו כטקסט אוטומטי לכל הקטגוריה), נשמח אם תשלח לנו את הטקסט למייל.

לאחר בחירת האפשרות לטקסט אוטומטי, האתר יבנה מחדש ויכלול בתוכו את הטקסטים שנכללו בדוגמא הראשונית בקטלוג האתרים שלנו.


החלפת עיצוב לאתר

אנו בונים ומעצבים אתרים כבר משנת 2006. אנו מכירים את זה כשסיימת לבנות אתר מקסים ובדיוק לטעמך ואז החבר'ה מסביב מתחילים: "לא ממש יפה", "חסר כאן וצריך לשנות שם", "הצבע שבחרת לא מתאים" וכן הלאה.

כדאי לזכור: על טעם וריח, אין על מה להתווכח. מה שמוצא חן בעינייך, לוא דוקא ימצא בעיני אחר, לכן חשוב שקודם ימצא חן בעינייך.

לעיתים, גם לך מתחשק לשנות ולהתחדש. בדיוק בגלל זה, הכנו את הגימיק הבא: החלפת עיצוב לאתר בקלות ובמהירות ללא איבוד המידע שכבר הוזן באתר. הכל נשמר בפנים.

קודם כל, כדאי לדעת, החלפת עיצוב היא בחינם! כמה פעמים שרוצים, מתי שרוצים ואיך שרוצים.
אנחנו, מפעם לפעם, מחדשים את מלאי האתרים בחנות, מעדכנים, מוסיפים ומורידים. כדאי מדי פעם לבדוק אולי הגיע משהו חדש.

החלפת עיצוב לאתר, נעשית בארבעה שלבים:
שלב ראשון – בחירת האפשרות ב"מנהל האתר".
שלב שני – ואישור ומעבר ל"מנהל האתרים" הראשי. הזנת שם משתמש וסיסמא ובחירת האפשרות "החלפת עיצוב לאתר".
שלב שלישי – בחירת שם הדומיין, מאחר וניתן לקנות יותר מאתר אחד, צריך לבחור את שם האתר עליו רוצים לערוך את השינוי.
שלב רביעי – בחירת האתר האוטומטי הרצוי. רשימת האתרים המתאימים לאתר שלך, מתמלאת וניתן לבחור את האתר הרצוי מתוך הרשימה. לוחצים על העיגול מתחת לתמונה ובסיום הבחירה, לוחצים על הכפתור בתחתית "החלף עיצוב". לוחצים על אישור לייצור האתר וזהו. האתר נבנה מחדש, עם העיצוב החדש שלו.